Головна » Статті » Здоров'я

Головний біль навесні: основні причини і профілактика

Коли причиною запаморочення стає успіх на кар'єрному або особистому фронті - це прекрасно. Але бувають ситуації і менш райдужні, які виникають через різних недуг. Раптова нудота, серцебиття і втрата рівноваги нічого доброго не віщує. Які причини цього стану і чи можна позбутися від нього? Давайте розберемося.

1) Порушення в роботі вестибулярного апарату
Вестибулярний апарат являє собою крихітну, але надзвичайно складну систему, яка до цих пір є однією з головних загадок для сучасних вчених. Завдяки такому механізму людина здатна сприймати правильне положення тіла, а також координувати свої рухи, щоб навіть із закритими очима орієнтуватися в просторі.
Само собою, вестибулярний апарат є вкрай уразливим. Будь-яка найменша травма або патологія тут може привести до помітної втрати рівноваги. Також тривожною ознакою неблагополуччя може бути синдром заколисування. Якщо запаморочення і нудота є вашим вірним «супутником» після поїздки, не полінуйтеся звернутися до лікаря і пройти ретельне обстеження.

2) Хвороби вуха
Навіть до самої незначного болю у вусі потрібно ставитися дуже уважно, адже в подальшому це може обернутися тривалими і болісними нападами запаморочення. Яскравим прикладом можна вважати хвороба Меньєра, яка супроводжується не тільки сильними головними болями, а й погіршенням слуху, блювотою, нудотою і шумом у вусі. Природно, в даному випадку потрібно обов'язково проконсультуватися з фахівцем, який призначить вам правильний курс лікування і відповідну солі дієту.

3) Проблеми з мозковим кровообігом
Якщо людина веде малорухливий спосіб життя, то стає зрозуміло, чому ж у нього виникає системне запаморочення. Пам'ятайте, що регулярні фізичні навантаження і вправи є запорукою здоров'я в боротьбі з будь-якими недугами.

4) Шийний остеохондроз
За таких обставин напади запаморочення з'являються після різкого повороту шиї або при піднятті важких предметів. Крім того, причиною може бути сон на незручній подушці. Головний засіб профілактики - це регулярні сеанси масажу з іспользованіемполезних масел.

5) Тривала робота за комп'ютером
Багатьом людям знайома ситуація, коли просиджуючи за комп'ютером цілий день, раптом починає боліти голова. Так чого ж ви чекаєте? Використовуйте рекомендації з пункту №3, які допоможуть позбутися від запаморочення.

6) Постійний стрес
Стрес і депресія повільно, але вірно призводять до стану, який фахівці називають психогенним запамороченням. Основними симптомами є дивний «туман в голові», а також раптові почуття страху і апатії. У таких випадках просто необхідно добре відпочити. Крім цього, позитивний результат дають спеціальні дихальні методики. А якщо навіть це не допомагає, запишіться на прийом до психотерапевта.

Категорія: Здоров'я | Додав: super_simon (11.09.2015)
Переглядів: 344 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar